מרכז נורית פרגל
חוגים והעשרה
האצ"ל 10 או רוזנר 5 (מרכז נווה אורנים) גדרה
054-6556684
שעות פתיחה: על פי מערכת שעות הפעילות באתר הבית שלנו או בדף הפייסבוק
www.nuritpergal.co.il nurit.pergal@gmail.com וגם בפייסבוק!
על העסק

מרכז נורית פרגל מזמין אתכם להצטרף לפעילות במרכז!

המרכז מעניק לכל תינוק, ילד והורה ערך גבוה של מסוגלות והצלחה, בטחון והערכה עצמית, במרחב מוגן, אוהב ומכיל ובליווי אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם.

אלפי ילדים והורים שינו את מסלול חייהם ופנו ללכת בשביל חדש של הצלחה, תקשורת טובה, העצמה הדדית, קשב והתפתחות נכונה דרך חווית התנועה.

אנו מאמינים כי לכל ילד ולכל אדם מגיע למצות את מלוא הפוטנציאל שלו. השפה החושית-מוטורית היא שפה ראשונית מולדת, אך זו שפה שלא מובנת לכל אחד ואנו פה כדי לפרק את השפה הזו למרכיביה ולאפשר למידה והתנסות תוך חוויות של הצלחה והנאה.

את מרכז נורית פרגל - פיתוח מיומנויות התנועה כדרך להצלחה, יסדתי במטרה לספק מענה כולל לטיפול ותמיכה בתינוקות, ילדים ובני נוער עם קשיים התפתחותיים מוטוריים, תחושתיים, רגשיים, התנהגותיים וחברתיים.

במרכז פועל צוות רב-מקצועי המציע מענה שלם:
החל מאבחון מקצועי, המשך בשיעורי ספורט ותנועה, ליווי התפתחותי לתינוקות, טיפולים פרא-רפואיים (ריפוי בעיסוק, דיבור ופיזיותרפיה) ורגשיים (באמצעות תנועה, אמנות, מוזיקה ובע"ח), וכלה בייעוץ רפואי בעזרת רופאים התפתחותיים, נוירולוגים ופסיכולוגיים חינוכיים-קליניים. כאן תמצאו אוזן קשבת המלווה אתכם לכל אורך כל התהליך ולאחריו, ומענה מקצועי מלא החוסך להורים את הצורך להתנייד בין מטפלים שונים, ומאפשר לילד לקבל את הטיפול במקום אחד, עם תוכנית טיפולית שמותאמת לצרכיו ולהתקדמותו האישית.


כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני