/
פורסם 17/05/17 09:30
קול התושבים

זוכרים את ארנון

מוקד השירות החדש של חברת עמידר יקרא ע"ש: ארנון אשל ז"ל, עובד החברה

היום, ג', ערכה הנהלת עמידר החדשה בחולון טקס מרגש, לקריאת מוקד השירות החדש על שמו של ארנון אשל ז"ל, עובד החברה שהלך לעולמו לפני כשמונה חודשים.

ארנון, שהחל את דרכו בעמידר בשנת 92, כרכז שטח במרחב הנגב, מילא בהצטיינות מגוון תפקידים כשהאחרון שבהם היה במוקד השירות שמוקם אז במשרד הראשי שבתל אביב.

את הטקס בו לקחו חלק עובדי החברה ובני משפחת אשל, פתח יו"ר החברה, יצחק לקס: "תודה לכם, משפחת אשל היקרה, על הזכות לקרוא למוקד השירות שלנו על שמו של ארנון, זכרו לברכה, שליווה אותנו בהתפתחות ובצמיחת החברה. אדם של נתניה, עם רצון אינסופי לעשות טוב לאחרים, לסייע ולעזור, תפיסת עולמו ותפיסת חייו מהווה עבורנו השראה".

בהמשך נשא דברים מנכ"ל החברה, ראובן קפלן "הכרתי את ארנון זמן קצר אך אי אפשר שלא היה להכיר את ארנון, איש מלא שמחה, אדם אופטימי שקשה היה להבחין במחלתו. אני זוכר את ארנון עם הוסט ומכונת הלב, מגיע לעבודה בחדווה שאין דומה לה. אני גאה להיות חלק מחברה עמידר שזוכרת ומנציחה ובמקביל ממשיכה לשעוט קדימה. יהיה זכרו של ארנון ברוך".

אסתי, אלמנתו של ארנון הודתה להנהלה ולעובדי החברה על המחווה ומסרה "בשמי ובשם משפחתי אני רוצה להודות לכם, עמידר הייתה מקום אליו ארנון תמיד שמח לחזור, הוא הרגיש שייך למקום. במשך שנות עבודתו מילא תפקידים רבים והיה מוערך בכל מקום. ארנון היה איש של אנשים, אני מודה לכם על המחווה לקרוא למוקד החדש על שמו, אישיותו של ארנון הייתה לחלק מהחברה".

קרדיט צילום: עמידר החדשה

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני