/
פורסם 25/07/17 11:54
קול התושבים

הצופים של גדרה: יש מקום לשבט

הצופים של גדרה: יש מקום לשבט

ראש המועצה, יואל גמליאל: "תנועת הצופים היא חלק מהקהילה שלנו שנים רבות, כך שהיא כבר בבית, אבל עם כניסתה של השנה העברית החדשה יהיה לנו גם בית פיזי עבורה"

שני מבנים יבילים שנחתו בימים האחרונים בגדרה, מסמנים ציון דרך בתולדות שבט הצופים של גדרה. ליד בית הספר "רימונים" שביישוב סומן שטח אשר ישמש בקרוב כבית הפיזי של השבט. על פי התכנון, המבנה יחובר לתשתיות, תבנה גדר היקפית ויוכשר שטח אשר יהפכו לקראת החגים לבית החדש של שבט הצופים.

שבט הצופים פועל בגדרה בשכונה החדשה כשבע שנים, ובשכונת שפירא כ 15 שנה. עד כה, התבססה פעילותו כמו שבטים לא מעטים בארץ, במבנים של בתי הספר היסודיים. בשבט כיום 405 ילדים בכיתות ד' ועד יב'.

השבט, בראשותם של שקד מימון, איתן ברוך, שגית רחמן קישון ומוטי נעים והגזברית אנאבל פנחס חזרו לפני מספר ימים ממחנה הקיץ וה"הפתעה" ציפתה להם בשטח המיועד."תנועת הצופים נמצאת אצלנו שנים רבות והיא חלק מהקהילה שלנו. כך שהיא כבר בבית, אבל עם כניסתה של השנה העברית החדשה יהיה לנו גם בית פיזי עבורה.

החינוך הבלתי פורמלי הוא חלק בלתי נפרד מהתכנית האסטרטגית לחינוך.תנועת הצופים מחנכת לערכים, מאמצת את השונה והאחר ועושה פעילות רחבה במושבה. ולכן מדי שנה מגדילה את חניכיה ונותנת בית למאות צעירים מהישוב.ישר כוח לכל חברי התנועה, הרכזים והמדריכים

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני