/
פורסם 27/07/17 11:27
קול התושבים

ראש מועצת גדרה, יואל גמליאל בפניה דחופה לשר האוצר:

ראש מועצת גדרה, יואל גמליאל בפניה דחופה לשר האוצר:

עמדו בפרסום שהפצתם בו התחייבתם לסבסד הצהרונים בגדרה ב 300 שקלים

ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל פנה היום בדחיפות לשר האוצר, ח"כ משה כחלון לעמוד בפרסום שהפיצו במשרד האוצר בו הודיעו להורי גדרה כי זכו לסבסוד בצהרונים על סך של 300 שקלים.

עם השקת התכנית פרסם משרד האוצר בתפוצה נרחבת את הסיוע לסבסוד הצהרונים. בין השאר כלל האוצר את גדרה בסבסוד של 300 שקלים משום שעד לאחרונה, סווגה באשכול למ"ס 6. עם זאת, כאשר הגיע משרד החינוך ליישום התכנית, סווגה גדרה בסיווג 7 ולכן – הוקטן הסבסוד ל 200 שקלים.

במכתבו כותב ראש מועצת גדרה כי: "לאחרונה התבשרנו כי משרד האוצר יצא בתכנית הכוללת הטבות למשפחות עובדות -סבסוד צהרונים. כרשות המובילה עשיה חברתית קהילתית קיבלנו תכנית זו בשמחה.

בפרסום של משרד האוצר מיום ה 18.4.17 , נרשם כי משפחות המתגוררות בגדרה יסובסדו בסך של 300 שקלים בחודש לילד עבור צהרון לילדי כיתות א ב . מבדיקה של אגף החינוך עם משרד החינוך מיום 25.7.17 נאמר כי המועצה המקומית גדרה מדורגת בדרוג 7 ועל כן על פי קול קורא ניצנים יסובסדו בסך 200 שקלים ולא 300 שקלים כפי שפורסם כאמור.

בגדרה מתגוררות משפחות צעירות רבות וילדים רבים מתחנכים ביישוב. כדי לאפשר להורים להמשיך ולפרנס את משפחותיהם בכבוד ולהעניק לילדיהם חינוך איכותי העונה לרצף החינוכי נודה על כל סיוע.

אני פונה אליך על מנת לממש את הסבסוד בסך 300 כפי שפורסם באתר המשרד ולאפשר להורים לקבל תמיכה משמעותית נוספת בסך 100 בסבסוד הצהרונים.

הנני מקווה שתצמד לפרסומים שיצאו ממשרד האוצר ומרכז השלטון המקומי ותממש את שהובטח לילדי גדרה והוריהם"

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני