/
פורסם 31/07/17 11:22
קול התושבים

שבר הירך בכניסה לחנות בגדרה ותובע מאות אלפי ₪

שבר הירך בכניסה לחנות בגדרה ותובע מאות אלפי ₪.

א, בן 66 ששבר את עצם הירך כתוצאה מנפילה בשביל הכניסה לחנות בגדרה ותובע מאות אלפי שקלים מבעלי העסק.

מהתביעה שהגיש לבית משפט השלום בראשל"צ באמצעות עו"ד דותן לינדנברג, עולה כי הוא נפגע לפני כשנה כשביקר בחנות שעה שצעד לעבר משרד החנות ובשל העובדה כי ברחבה חנו רכבים אשר הצרו את שביל הגישה. על כן הוא נאלץ לעבור מעל משטח עץ שהונח על הקרקע ועליו ניילונים כשלפתע החליק על גבי המשטח, דבר שגרם לנזקי גופו.

הוא פונה לקבלת טיפול רפואי במרכז הרפואי 'קפלן' שברחובות כשהוא סובל מכאבים במפרק הירך וקושי בהליכה. בבדיקתו אובחן כי הוא סובל משבר בצוואר עצם ירך ימין. הוא אושפז למשך 6 ימים במהלכם עבר שני ניתוחים לקיבוע השבר באמצעות ברגים.כתוצאה מהפציעה נותרה צליעה ובנוסף הוא מוגבל בתנועת ירך ימין ונותרה צלקת מכוערת וכואבת. מומחה מטעם התביעה שבדק את הנפגע, קבע כי כתוצאה מהפציעה א סובל מנכות קבועה בשיעור של 28 אחוז.

בכתב התביעה טוען בא עו"ד דותן לינדנברג העוסק בנזקי גוף, כי הנתבע התרשל בכך שלא פעל לסילוק המשטח ועליו הניילונים בשביל הגישה ולא דאג למעבר בטוח ללקוחותיו.

מאז התאונה א' שהיה עצמאי ופעיל, הפך לסיעודי וזקוק לסיוע בביצוע פעולות ומטלות פשוטות ויומיומיות בביתו. כמו כן הוא סובל ויסבול בעתיד מכאבים עזים ולכן נאלץ ליטול משככי כאבים רבים. הוא נמנע מביצוע פעילות גופנית ומעיסוק בתחביביו וכתוצאה מכך פחתו הנאות חייו באופן מהותי.

הנפגע תובע לפצות אותו בגין כאב וסבל, הוצאות רפואיות ועזרת צד ג'.

טרם הוגש כתב הגנה

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני