/
פורסם 10/08/17 18:34
קול התושבים

תושבת גדרה: מלי לוי נגידה לשעבר ברוטרי ישראל, מונתה לתפקיד של קואורדינטור של קרן הרוטרי

תושבת גדרה: מלי לוי נגידה לשעבר ברוטרי ישראל, מונתה לתפקיד של קואורדינטור של קרן הרוטרי (הבינלאומי) במרחב 19 של רוטרי בינלאומי הכולל 17 מדינות ובאירופה (וישראל). מלי הינה האישה הראשונה, אשר מונתה לתפקיד זה באירופה.

בתוקף תפקידה, אחראית מלי, על תיאום ופעילות קרן הרוטרי (הבינלאומי) מול אותן מדינות וכן על איסוף הכספים של אותן מדינות למען פעילויות הומניטאריות של קרן הרוטרי, כלפי העולם כולו.

קרן הרוטרי (הבינלאומי) הינה הקרן הפרטית הגדולה ביותר בעולם.

הקרן עוסקת במגוון רחב של פעילות למען הקהילות בעולם בנושאי קידום השלום בעולם, חינוך וביעור הבערות, בריאות ומלחמה במחלות,הספקת מים נקיים וסניטציה, סיוע לילדים ואימהות, פיתוח כלכלה מקומיות, על ידי פעילויות שונות של מועדוני ואזורי רוטרי בעולם למען הקהילות שלהן וקהילות הרחוקות מהן.

קרן הרוטרי מנהלת קמפיין למיגור מחלת הפוליו בעולם וביחד עם קרן ביל ומלינדה גייטס תרמה למעלה מ- 1.35 מיליארד דולר למיגור מחלת הפוליו אשר עומדת להיכחד מהעולם. (נותרו 5 מיקרי פוליו בשנה החולפת באפגניסטן).

מועדוני רוטרי בעולם בשיתוף עם קרן הרוטרי ביצעו למעלה מ-35,000 מיזמים כספיים, בשנה החולפת, למען הקהילות השונות ברחבי העולם בתחומים הנ"ל.

תפקידה של מלי הינו מהשובים ביותר לדרבון, איסוף כספים, וניהול הפרויקטים באותו מרחב מדינות של רוטרי בינלאומי.

בנימה אישית,
את הגב' מלי לוי אנו מכירים מזה שנים.
מלי הייתה מהמייסדות של פסטיבלי הבתים פתוחים של אמני גדרה.
פעילה חברתית בכל רמח איבריה.
מלי לוי היא דוגמא מצוינת לאן אפשר "לקחת" את רוח ההתנדבות והעשייה.
אנו מאחלים למלי הצלחה גדולה בתפקיד.

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני