/
פורסם 21/08/17 15:23
קול התושבים

"למרות הכל – אני יכול"

"למרות הכל – אני יכול"

מוצרים שמייצרים אנשים עם מוגבלויות מעטרים בימים אלו את בתיהם של תושבים רבים בירושלים. דיירי 'עלה' בגדרה ייצרו לאורך השנה מוצרי בוטיק שונים ומגוונים כמו חמסות, רימונים, לבבות, מגנטים, סימניות ותכשיטיהם למיניהם כמו שרשראות, טבעות וסיכות. את המוצרים מייצרים דיירי 'עלה' מוריה הבוגרים בסדנאות התעסוקה, אליה הם מגיעים מידי בוקר לעבודה.

בדוכן של משרד הרווחה בתערוכת חוצות היוצר הציגה משלחת 'עלה' גדרה את המוצרים המיוחדים. המוצרים כבשו את לב העוברים והשבים וגררו תגובות התפעלות, כאשר האנשים לא האמינו שמדובר ביצירות פרי יצירת הדיירים ב'עלה' מוריה. חלקם זכרו את אנשי 'עלה' משנים קודמות ושמחו להיפגש שוב עם יצירותיהם של אנשים עם מוגבלויות.

ציפי סתר מ'עלה' מוריה מספרת כי הדוכן לא שקט לרגע: "אנו – המוכרות - היינו עסוקות בהסבר העיקרון ש"למרות הכל אני יכול" והסברנו כיצד בכל יום הדיירים אצלנו מגיעים לתעסוקה ומייצרים מוצרים המותאמים ליכולתם, מתוך תחושה של גאווה בהישגים של הדיירים ובעשייה המדהימה המתקיימת ב"עלה". התגובות שקיבלנו מהעוברים והשבים חיזקו אותנו וגרמו לנו להרגיש כמה גדולה הזכות להיות חלק מהעשייה המדהימה למען אנשים עם מוגבלויות בחברה"

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני