/
פורסם 25/09/17 06:53
עסקים

איך לבחור רכב 7 מקומות זול ואמין?

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר דגמים שמתאימים למשפחות גדולות ושמספקים תמורה נהדרת לכסף שלכם. הכניסה של דאצ'ה לשוק המקומי ותחילתו של היבוא האישי, יצרו מהפכה של ממש בשוק המכוניות המשפחתיות והפכו את האפשרות שלכם להתחדש ברכב חדש לאופציה של ממש. הנה כל הדברים שאתם חייבים לשים אליהם לב כאשר אתם רוכשים רכב 7 מקומות חדש.

התחשבו בתקציב העומד לרשותכם

חשוב לשמור על מסגרת התקציב שלכם ולא להיכנס להרפתקאות כלכליות מיותרות. בשוק הרכב תוכלו למצוא כמה דגמים אטרקטיביים בגזרת 7 המקומות, בלי להתפשר על רמת האבזור. דאצ'יה לודג'י - רכב 7 המקומות של דאצ'יה הוא בגדר מציאה של ממש ואפשרות לרכוש רכב חדש תמורת פחות מ 100 אלף ש"ח. גם המיקרו וואן של פיאט עשוי להתברר כבחירה נהדרת, אולם תג המחיר שלו עומד על 140 אלף ש"ח, מה שמייקר באופן משמעותי את הרכישה.

שימו לב לנפח מנוע ולסוג הגיר

מומלץ לבחור במנוע בנפח בינוני ולהימנע מבחירה בגיר אוטומטי. בשנים האחרונות חל שינוי עצום במודעות של הצרכן הישראלי לחשיבותו של נפח המנוע ואנו עדים לחזרה הדרגתית לגיר הידני הקלאסי. הגיר האוטומטי נחשב לבזבזן דלק רציני ועלויות הטיפולים בו (שלא לדבר על החלפתו) נחשבים ליקרים במיוחד ביחס לאפשרות הידנית.

העדיפו מנוע דיזל

אם אתם אוהבים לצאת לטיולים משפחתיים ומתכוונים לרכוש את הרכב לצורך נסיעות בין עירוניות , אתם חייבים לבחור במנוע דיזל. למרות שכיום הסולר אינו זול מהבנזין, מנועי הדיזל נחשבים לחסכוניים יותר באופן משמעותי. דאצ'יה לודג'י מצוידת במנוע נפלא אשר מזכיר במעט את המנוע של רנו קנגו מקסי (גם הדאצ'ה שייכת לקבוצת רנו) ונחשב לאמין במיוחד.

בדקו את רמת הבטיחות

בלתי ניתן להפריז בחשיבות של מכונית שאמורה לשמש את כל המשפחה שלכם ולספק את ההגנה המושלמת בזמן תאונות דרכים ועתות משבר. כדאי לבדוק את תוצאות מבחני הריסוק של כל דגם ולא להאמין להבטחות של יבואני הרכב. בלא מעט מקרים אתם תראו כיצד ההבטחות של אנשי השיווק, אינן עומדות בקנה אחד עם התוצאות של המבדקים הבין לאומיים. ערכו בדיקה מקיפה בעצמכם.

אל תשכחו את תא האחסון

רכבים בעלי 7 מקומות הם דבר נפלא למשפחות, אבל יכולים לשמש אתכם גם לעבודה ולקניות. מומלץ לבחור ברכבים אשר ניתן לקפל בהם את הכיסאות האחוריים ולזכות בחלל אחסון נוסף בקלות וללא מאמץ. אל תתביישו לראות עוד באולם התצוגה את המצבים השונים שניתן לקפל את הכיסאות ושימו לב לאיכות המנגנון.

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני