/
פורסם 18/09/17 07:13
עסקים

כל המוצרים שהילדים שלכם יאהבו

החופש הגדול נגמר ואתם רוצים לפנק את הילדים שלכם עם מתנה לכבוד החג? החל ממדבקות אישיות ועד למנורות לילה בצורה של חיות, הנה כל המוצרים שהילדים שלכם יאהבו – בלי שאתם תיאלצו לשבור את מסגרת התקציב.

מדבקות עם שם הילד – מתאים למגוון של קלמרים וקופסאות אוכל

מדבקות שונות עם שם הילד שלכם הן לא רק מתנה מרגשת, אלא דרך אמיתית לאפשר לו לסמן את החפצים החדשים שלו. כיום יש מגוון של יצרנים אשר מאפשרים לכם להזמין מדבקות שונות עם שם הילד שלכם ולהציב אותם על הקלמר, ספרי הלימוד וקופסאות ארוחת הבוקר. ניתן להתאים את סוג המדבקה לגודל הפריט ולצבעים האהובים על הילדים שלכם.

מנורות לילה בצורות של חיות – דרך מהנה לגרש את החושך

מנורות לילה הן ללא ספק שלב מעבר בהתפתחות של כל ילד. בשוק של היום תמצאו מגוון של מנורות שנראות פשוט נפלא ואשר יפחיתו את עוצמת החרדה של חלק מהקטנטנים במפגש עם החושך. החל מנורות בהדפסים מרהיבים ועד למנורות בצורות של חיות כיום ,תוכלו למצוא מגוון של מנורות מרהיבות. עם זאת, חשוב לשים לב שהמנורה עומדת בדרישות הבטיחותיות של מכון התקנים ושניתן להשתמש בה עם נורות הלד החסכוניות.

חוברות צביעה – לשפר את יכולות המוטוריקה בדרך של משחק

חוברות צביעה הן מזמן לא נחלתם של הילדים הקטנים, למעשה בשנים האחרונות אנו עדים לטרנד חוברות הצביעה למבוגרים. חוברות הצביעה מאפשרות לילד שלכם לפתח את היצירתיות שטמונה בו, להגביר את יכולות המוטוריקה שלו ולעבוד על קואורדינציה - בדרך של משחק. החוברות הם גם הזדמנות ללמד את הילד להעסיק את עצמו והמחיר הנפלא שלהם מתאים לכל כיס.

פאזלים בתלת מימד – משחקי יצירה של הדורך החדש

פאזלים בתלת מימד משלבים בין המתנות הנוסטלגיות לצרכים של הדור החדש. בעזרת שפע של פאזלים איכותיים, הילד שלכם יוכל לבנות שורה של פריטים מרהיבים. הפאזלים מהווים פתרון עבור הורים אשר רוצים שילדים שלהם יתנתקו לכמה שעות משפע המסכים של העולם המודרני ויחזרו למשחקי היצירה הוותיקים. חשוב להתאים את רמת הקושי לגיל הילד בכדי לאפשר לו ליהנות מתחושת הסיפוק שמגיעה בסיומה של כל עבודה.

משחקי זיכרון – אידאלים לחגים ולשבתות

משחקי הזיכרון נחשבים לפתרון נהדר לחגים ואידאלים למשפחות שומרות מסורת. ניתן לשחק בהם לכל אורך השנה והם משפרים את היכולות הקוגניטיביות של הילד שלכם בדרך של משחק מהנה. משחקי הזיכרון מאפשרים להרחיב גם את הידע הכללי של כל ילד ומספקים להורים הזדמנות אמיתית ליהנות מזמן איכות משותף.

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני