/
פורסם 07/11/17 17:28
קול התושבים

ועדה מחוזית ביקרה בבית ספר ניצנים בגדרה-המועמד לפרס החינוך

התיכון מועמד לפרס על היותו משלב בין לימודים לליווי אישי פרטני, תוך מתן כלים להעצמת התלמידים בהתאם לכישוריהם. ראש המועצה יואל גמליאל: "בית הספר ראוי לפרס על עבודת הקודש של הצוות החינוכי"

ועדת פרס חינוך מחוזית של משרד החינוך ביקרה בבית הספר "ניצנים" בגדרה, שהוא אחד המועמדים לפרס השנה. הצוות התרשם מתוכניות הלימוד, מהעשייה, יישום תוכנית המעורבות החברתית, נתינת כלים להעצמה ועוד.

לפני כחודש, בהמלצת מפקחת בית הספר, הוחלט להגיש את בית הספר כמועמד לפרס חינוך על אווירה לימודית, חינוך לערכים, פיתוח סביבות למידה מגוונות, המטפחות חוסן אישי וקבוצתי עם שימת דגש על למידה משמעותית. באחרונה נערך הביקור מטעם הוועדה, שלווה על ידי ראש המועצה יואל גמליאל ומנהלת אגף החינוך ענת קוך. לצוות החינוך של התיכון ניתנה הזדמנות ייחודית להציג את העשייה החינוכית הענפה בבית הספר.

הצוות של ניצנים הראה כיצד הוא מאמין בכוחות ובכישורים של כל תלמיד, אינו מפסיק ללמוד כל אחד מתלמידיו על מנת לתת את המענה הנכון ביותר באופן אישי, תוך ליווי אינטנסיבי של המבוגרים המשמשים כמנטורים. כמו כן, מיישם את תוכנית המעורבות החברתית בצורה מיטבית, תוך הבטחת ליווי לתלמידים ויצירת תנאים להעצמה ולצמיחה. לצד הנתינה והמעורבות בקהילה, תלמידים ניגשים לבגרויות ואף מגיעים להישגים מרשימים.

חברי הוועדה סיירו בבית הספר בליווי תלמידים בוגרים, הוצגו בפניהם מרחבים ייחודיים שבהם באו לידי ביטוי מעבר להישגים לימודיים כישורים ייחודיים בספורט, אומנות ומוזיקה, וכל זאת בדגש על מוגנות ואווירה המאפשרת איזון בין גוף ונפש. במפגש הסיום, חברו תלמידים, צוות, קהילה ואף הורים, אשר שיתפו וריגשו בתהליך המשמעותי אותו חוו ועדיין חווים. לקינוח, ריגש את כולם בשירתו המצמררת, בוגר בית הספר, שבחר לסיים בשיר "מודה אני".

חברי הוועדה הודו לצוות בית הספר על עבודה משמעותית, על יצירתיות ויזמות ועל אהבה גדולה לתלמידים.

ראש המועצה יואל גמליאל: "הצוות החינוכי של בית הספר ניצנים ראוי לפרס על עבודת הקודש שהוא עושה עבור כל תלמיד ותלמידה בתיכון. תחום החינוך בגדרה יקר ללבי ואנו משקיעים בו תקציבים אדירים לצד תשומת לב אישית ללומדים. אנחנו רוצים שכל תלמיד ירגיש בבית בגדרה".

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני