/
פורסם 22/01/18 09:27
קול התושבים

כללית סמייל גדרה: מיקסום זמינות התורים

כללית סמייל גדרה: מיקסום זמינות התורים

בעקבות הצלחת שירותי המרפאה, משפרים את השרות והזמינות ומאפשרים למטופלים להגיע לטיפול בכל אשכול המרפאות שבסביבה * קביעת התור באמצעות זימון אונליין באתר כללית סמייל, במוקד הטלפוני החדש, או במרפאה.

כללית סמייל גדרה, מקדמת שירות "אשכול" עבור מטופליה אשר ישפר את זמינות התורים במטרה לסייע לרבים יותר לשמור על בריאותם ולטפל בשיניהם.

מעתה, תושבי גדרה יוכלו להזמין תור לשיננית או לרופא שינים לילדים, במרפאת גדרה או בכל מרפאה קרובה ב"אשכול" המרפאות שבסביבה – שלוש המרפאות ברחובות, מזכרת בתיה ויבנה. באופן זה, ניתן יהיה לקבל טיפול בטווח זמן קצר יותר.

את השירות ניתן יהיה לבצע בשלוש חלופות , כלומר – אם הגיע הזמן לבקר אצל שיננית, או יש צורך בתור לרופא שיניים , יוצעו למטופל תור במרפאה או לחילופין אפשרות לקבוע תור במועד קרוב יותר באחת המרפאות השכנות. האפשרות השנייה היא לקבוע את התור באמצעות המערכת הממוחשבת (באתר כללית סמייל), בכל אחת מהמרפאות השכנות, לפי נוחות המתרפא, והתאריך שנוח לו. בנוסף, יופעל מעתה גם מוקד שיחות טלפוני, שגם באמצעותו ניתן יהיה להזמין תור במרפאה או במרפאה שכנה.

במרפאה, הממוקמת בכניסה הראשית לעיר ברחוב ויצמן 1 , יש כיום...5. חדרי טיפול . המרפאה מטפלת בכל התחומים ברפואת שיניים משמרת, אנדודונטיה, שיקום, שיקום ע"ג שתלים, כירורגית פה ולסת, מחלות חניכיים, אורתודונטיה, טיפולי שיניים לילדים וגהות הפה (שיננות).

"שמחנו על הצלחתה של מרפאת כללית סמייל גדרה" אומרת ד"ר אורה זלצמן, הרופאה המחוזית של מחוז הדרום בכללית סמייל . "השירות במרפאה איכותי, המבנה נעים מאוד אך כמובן, הפירוש המיידי של הצלחה הוא ביקוש גבוה ולכן גם נוצר תור. מצד אחד, השירות לקהילה והקשר איתה, הוא חלק בלתי נפרד מפעילותנו. מצד שני, בכללית סמייל קיימת הקפדה גבוהה על מקצועיות של רופאים, ובקרה על עבודתם, לכן, בטרם אנו מאפשרים מהלך כזה, יש צורך לוודא שבמרפאות השכנות ערוכים לקבל את המטופלים בצורה הטובה ביותר. כעת, משהסדרנו והבטחנו את ויסות המטופלים באופן שיאפשר קבלת טיפול איכותי נוכל לשרת את כולם באופן המיטבי".

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני