/
פורסם 24/01/18 12:16
עסקים

כנס קלינטק ה 22

כנס קלינטק ה 22

הכלכלה הירוקה כקפיצת מדרגה לכלכלת ישראל:

מיחזור פסולת, משק המים ואנרגיה מתחדשת

הוועידה והתערוכה הבינלאומית הגדולה והמובילה בתחום הכלכלה הירוקה והגנת הסביבה בישראל, בתל אביב. * חיים אלוש, יו"ר קבוצת משוב, מארגנת הכנס: "האתגרים של מדינת ישראל בתחום האנרגיה, התשתית והסביבה רבים וישראל מובילה בעולם בתחומי כלכלה ירוקה אלה. הכנס הוא המקום לדיון בין מקבלי ההחלטות, אנשי המקצוע והיזמים"


ועידת קלינטק ה-22 תתקיים בסימן כלכלה ירוקה, המהווה קפיצת מדרגה לכלכלת ישראל.

הועידה והתערוכה הבינלאומית קלינטק ה-22 שתתקיים בתל אביב ב 20-21.3.18 תוביל שיח בהשתתפות שרים, בכירי תחום האנרגיה המתחדשת, יזמים בעולם הקלינטק ואנשי מקצוע מעולם התשתיות, הטכנולוגיה הירוקה, ההיי-טק, שוק ההון, הגנת הסביבה והאקדמיה.

הועידה תמקד דיון בין גורמי תעשייה, רשויות מקומיות, מגזר ממשלתי וציבורי באתגרים מרכזיים בסדר היום הישראלי: משק הפסולת בישראל והמיחזור, האנרגיה המתחדשת ומשק המים. במסגרת תערוכת הקלינטק יוצגו מיזמי חדשנות מהמתקדמים בארץ ובעולם למתן פתרונות אנרגיה ירוקה ומתחדשת.

שלושת הנושאים העיקריים אשר יהיו במרכזה של הועידה הם: משק הפסולת בישראל, משק המים ואנרגיה מתחדשת.

מושב משק הפסולת בישראל, יעסוק בשיטת ההטמנה ששלטה עד כה בישראל ומפנה את מקומה לטובת המיחזור. הועידה תשקף את תמונת המצב ותעלה לסדר היום הציבורי את הדרכים והשיטות בהם יש לנקוט כדי להגיע ליעד האופטימלי.

במסגרת מושב משק המים, ידונו בסוגיה החמורה של משק המים בישראל הנמצא בסכנת קריסה ובעובדה כי רק תוכנית אב תבטיח את המשך קיומם של החקלאות והתעשייה בישראל וכמובן את אספקת מי השתייה. נושאים נוספים אשר יקבלו ביטוי הם תאגידי המים ואגודות המים, רעיונות ופתרונות להגדלת מצאי המים של מדינת ישראל, פתרונות מחזור מים ביתיים ועוד.

במסגרת מושב האנרגיה המתחדשת, ידובר על הרף אותו קבעה מדינת ישראל: יעד של 5% מסך ייצור החשמל שלה מאנרגיות מתחדשות בשנת 2016 ושל 10% עד שנת 2020. כיום מייצרת המדינה רק 2.5%. ברור לכל כי אם לא ייושמו צעדים רדיקליים - מדינת ישראל לא תעמוד ביעדי האנרגיה שלה.

בוועידה יקחו חלק כאמור אנשי מפתח בתעשייה, נציגי משרדי ממשלה בכירים, מהנדסים, אדריכלים, נציגי עמותות סביבתיות, אנשי אקדמיה, ראשי רשויות, מנכ"לים, מנהלים ובכירים בשלטון המקומי. מנכ"לים בחברות כלכליות ותאגידים עירוניים, מנהלי מפעלים, מנהלי תאגידי מים, ועוד בכירים רבים במשק.

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני