/
פורסם 19/11/18 07:43
קול התושבים

מופע "לה בוהם" מחווה לשארל אזנבור בביצוע הצמד פיליפ ביסמוט ויוליה סוקולוב.

מופע "לה בוהם" מחווה לשארל אזנבור בביצוע הצמד פיליפ ביסמוט ויוליה סוקולוב.

שארל אזנבור

מה כבר לא נאמר עליו?
שחקן, משורר, מלחין, גדול הזמרים ועוד.
נחרט בלב כל אחד בדורנו.
הבטיח שיחזור לארץ, אבל לצערנו לא שב.
לזכרו מוקדש מופע מיוחד, בו שזורים גם תולדות עמנו.
משתתפים:
צמד הזמרים הנודע
יוליה סוקולוב
פיליפ ביסמוט
בליווי נגנים וירטואוזים
ובהנחייתו המאוחד של נועם גיל-אור.

La Bohème |She |La Mamma| Emmenez-Moi |Je M'voyais Déjà
| Une Vie D'amour| Mourir D’aimer |La Yidishe Mamma
| Les Deux Guitares |Que C'est triste Venise | For me Formidable
תאריכים למופעים:
20/12/2018 בשעה 20:30 בקיבוץ גבעת ברנר
09/02/2019 בשעה 20:30 בבית העם רחובות

פיליפ ביסמוט ויוליה סוקולוב : הוא - נדד בעולם ובין מקצעות שונים, עד שעלה לישראל ונתגלה רק בגיל 51-ככישרון גדול בשירת שאנסונים ובלדות, היא-זמרת סופרן יפהפייה שעלתה מביילורוסיה וצעירה ממנו בשני עשורים...יחד הם זוג על הבמה וגם בחיים.

החיבור שבין זמרת האופרה יוליה סוקולוב לזמר הבלדות פיליפ ביסמוט – הרומיאו שלה- התחיל בשיעורי פיתוח קול, המשיך על הבמה וצמח לאהבה גדולה. את האהבה הזו הם מעבירים לקהל במופע מרגש בו הם מנהלים דיאלוג בין השירה האופראית הפופולארית לשירת השאנסון.
זמר השנסונים פיליפ ביסמוט – התגלה על ידי המלחין יאיר קלינגר כבעל איכות קול דומה לזו של סרג' לאמה הצרפתי. ביסמוט בן לאחת המשפחות המנהיגות את הקהילה היהודית בטוניס, היה אז כבר בן 51 ועולה חדש בישראל. מהירות הלמידה והתמקצעות שלו היו ועודם פנומנאליים.
כמי שהיה צריך להתגבר על פער של שנות השכלה רבות במוסיקה פיליפ החל ללמוד פיתוח קול אצל

זמרת האופרה יוליה סוקולוב. כלת תחרות השירה של האקדמיה למוסיקה ולמחול, שחזרה באחרונה מלימודים במלגה במטרופוליטן אופרה ניו-יורק, שרה עד אז רק במסגרות קלאסיות וגם הופיעה בהצלחה עם תזמורת באר-שבע בניצוחו של דורון סלומון ועם תזמורת רעננה בניצוחה של קארין בן-יוסף. עם זאת, כשהזמין אותה לשיר עימו, הסכימה בשמחה והם בנו יחד מופע בשם "אהבה לנצח". עד מהרה האהבה בין השתיים נצתה, וזכתה לפרגון מדהים מכל הסביבה (למרות פער של 20 שנה ביניהם) כולל ציפור אהבה שפשוט הופיעה על אדן חלונם וסירבה לעזוב.

הצמד פיליפ ביסמוט ויוליה סוקולוב את מילות אחד משיריה המזוהים של אסתר עופרים , שחקנית וזמרת ישראלית בינלאומית. הנחשבת לאחת מהזמרות הישראליות המצליחות והמוערכות ביותר בארץ ובעולם. פיליפ ביסמוט עלה לארץ לפני 17 שנים, לאחר שנדד בעולם בין טוניס, דנמרק, אוסטריה וישראל ובין שלל תפקידיו המקצועיים אפשר למנות מנהל שיווק, מדריך גולף ואיש נדל"ן.

אביו היה נשיא הקהילה היהודית בטוניס וסנאטור בפרלמנט עד למהפכה ופיליפ עצמו ניהל עסקי תיירות לישראלים שביקרו בטוניס כל זאת מבלי שידע מילה בעברית. בהיותו בן 51, החל לשיר פה במקהלות, אחת מהן של המנצח ומלחין יאיר קלינגר. "הוא כנראה הרגיש משהו שאני לא הרגשתי", משחזר פיליפ, "ולקח אותי להקלטה ניסיונית של שיר שיצא מצוין ואז קיבלתי החלטה לשיר באופן מקצועי". המורה לפיתוח קול במקהלה שבה נתגלה פיליפ, הייתה יוליה סוקולוב, זמרת אופרה יפהפייה בת 31, ילידת ביילורוסיה שעלתה לארץ שנים אחדות לפניו, ב-1995.יוליה למדה מוסיקה בארץ הולדתה, מילדות ושרה במקהלות מגיל 11.

לאחר שעלתה לארץ שרה במגוון סגנונות, כולל פופ וג'אז, אך לא הצליחה להתחבר אליהם. כשנתקלה בהקלטות של זמרת האופרה הנודעת מאריה קאלאס – הרגישה שהגיעה הביתה והחלה לפתח את הכיוון הקלאסי. היא סיימה את האקדמיה למוסיקה בירושלים והגיעה לאופרה ישראלית. בגילה הצעיר כבר הספיקה לזכות בפרס ככלת תחרות השירה של האקדמיה, לחזור מלימודי מלגה מטרופוליטן אופרה בניו-יורק ולהופיע עם תזמורות באר-שבע ורעננה. היום היא מופיעה גם ברסיטלים קלאסיים משלה וגם עם גדולי המוסיקאים .הם מופעים יחד במקומות שונים בארץ. בהופעות הם מחברים בין הסגנון האופראי שלה ושירת בלדה שלו.

יוליה ופיליפ' ,תושבי גדרה, שרים בשבע שפות ויחד הם הרכיבו כ- 14 מופעים שונים.

זה הזמן לרכוש כרטיס למופע ולפרגן לתושבי גדרה.

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני