/
פורסם 01/01/19 17:37
עסקים

כל מה שחשוב לדעת על ניתוח מתיחת בטן

כל מה שחשוב לדעת על ניתוח מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן הוא ניתוח יחסית פופולארי שאנשים רבים שוקלים לבצע, על מנת לשפר את מראה הבטן שלהם. עם השנים העור הופך לרפוי יותר, הלידות שהגוף עובר והעלויות והירידות במשקל – כל אלו משפיעים בצורה מהותית על מראה הבטן. במהלך הניתוח, המנתח הפלסטי מסיר את עודפי העור והשומן שהצטברו במהלך השנים, ובכך נוצר מראה של בטן שטוחה ומתוחה. ישנם שומנים עקשניים שמתיישבים בבטן התחתונה וכמעט ולא ניתן להיפטר מהם. באמצעות הניתוח, ניתן להסיר את השומנים האלו, ובכך לשנות בצורה דרמטית את המראה של הבטן. עם זאת, חשוב לציין כי לאחר הניתוח נשארת צלקת אשר משתנה באורך ובצבע שלה מחולה לחולה – בהתאם ליכולת הגוף שלו להחלים מצלקות. ברוב הפעמים הצלקת תהיה מוסתרת על ידי התחתון או בגד הים, כך שהמראה המתוח של הבטן יראה מושלם בביקיני או בתחתון.

למי מתאים ניתוח מתיחת בטן?

הניתוח יכול להתאים לכל גבר או אישה, אשר יש להם בריאות תקינה ואין להם בעיות מיוחדות. אנשים אשר סובלים מעודף של עור או שומן באזור הבטן, יכולים להסיר אותם באמצעות הניתוח. לרוב מדובר על אנשים אשר לא מצליחים להשיג את התוצאה המבוקשת על ידי שמירה על תזונה מאוזנת והתעמלות מאומצת. הדבר נכון במיוחד עבור נשים אשר עברו מספר לידות, ולא מצליחות להחזיר את הבטן למראה המתוח של פעם. ההריונות השונים מותחים את עור הבטן ומרפים את השרירים, כתוצאה מכך נוצר מצב של עודף עור שמצטבר בעיקר באזור הבטן התחתונה ויוצר מראה פחות אסתטי. עם זאת, חשוב להדגיש כי מי שמעוניינת להיכנס להיריון נוסף או מי שנמצא באמצע תהליך של ירידה במשקל, כדאי להם לדחות את הניתוח לאחר סיום התהליך.

מהם היתרונות והחסרונות של מתיחת בטן?

חשוב להבין כי מתיחת בטן אצל מנתח פלסטי היא תהליך שכדאי לחשוב עליו מראש, להתייעץ עם גורם מוסמך ורק לאחר מכן להגיע להחלטה. היתרונות של מתיחת בטן הם ברורים ומובנים לכל, מדובר על שיפור משמעותי במראה הבטן. הדבר תורם כמובן לביטחון העצמי ומקנה תחושה כללית טובה יותר. נשים רבות אשר חששו ללכת לים בביקיני, יכולות פתאום להרגיש בנוח יותר עם הגוף שלהן ולהסתובב בצורה חופשית מבלי להתבייש. מצד שני, חשוב לזכור כי כמו בכל ניתוח אחר, גם בניתוח של מתיחת בטן קיימים סיכונים וסיבוכים אפשריים. חשוב להבין כי לא תמיד הניתוח מביא לתוצאה הרצויה, ולפעמים התוצאה הסופית לא תהיה אידיאלית ותואמת את הציפיות. מעבר לכך, קיים סיכון לזיהומים שונים, דימומים, בעיות בריפוי של הפצע ואף קרישי דם.

לסיכום, מתיחת בטן אצל מנתח פלסטי היא החלטה שכדאי לשקול בכובד ראש. הניתוח יכול לשפר משמעותית את המראה והביטחון העצמי, אך חשוב להקפיד למלא את ההנחיות הרפואיות, על מנת להקטין את הסיכון לסיבוכים השונים.

מידע נוסף על ניתוח מתיחת בטן באתר של ד"ר לוי אברהם, מנתח פלסטי מומחה

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני