/
פורסם 07/02/19 18:48
עסקים

איפה כדאי לקנות קרקע להשקעה?

איפה כדאי לקנות קרקע להשקעה?

כיום רוב האנשים כבר יודעים שאף אחד לא הופך לעשיר ולא מבטיח את העתיד הכלכלי שלו רק באמצעות עבודה קשה. לא מספיק לשבת 10 שעות בעבודה על בסיס יום – יומי, אלא יש צורך לבצע השקעות כלכליות שונות על מנת לתת לכסף להתגלגל בערוצים הנכונים. הבנקים מבטיחים ריבית אפסית, כך שאין שום הגיון להשאיר את הכסף בבנק.

השקעה בשוק ההון אומנם קורצת ללא מעט אנשים, אך עם זאת רובם לא מצליחים לעשות את הצעד הראשון בתחום. מדובר על תחום רחב ומסועף, שיש צורך להבין אותו לעומק על מנת להימנע מהחלטות שגויות שעלולות לעלות לכם בכל החסכונות שלכם. לכן אין זה מפליא כי קרקעות להשקעה הפכו לאחד הנושאים הפופולאריים ביותר עבור כל משקיע מתחיל. רמת הסיכון בתחום הנדל"ן בארץ היא נמוכה ביותר, אך התפוקה היא עצומה. כתוצאה מכך, יותר ויותר אנשים בוחרים להשקיע בתחום הנדל"ן ולהבטיח לעצמם ולילדיהם עתיד כלכלי בטוח יותר. לחצו למאגר מדריכים ומידע מקיף על קרקעות להשקעה.

איפה כדאי לקנות קרקע להשקעה?

אז איפה לקנות קרקע להשקעה? היום נראה כי כל המדינה היא בועת נדל"ן אחת ענקית. מחירי הדירות רק הולכים ועולים, וכל מי שקה דירה רק לפני שנה או שנתיים, כבר הצליח להחזיר לעצמו את ההשקה בתוספת לרווח נאה. אזור המרכז הוא כמובן האזור הפופולארי ביותר, היות ושכר הדירה הוא עצום ולכן התפוקה תהיה גבוה יותר.

מצד שני, מחירי הדירות גבוהים גם כן, ולכן לא כל אחד יכול להרשות לעצמו דירה ברמת אביב. מצד שני, אזורי הפריפריה הולכים ומתפתחים, התחבורה הציבורית משתכללת והרכבת מאפשרת לחבר את אזור הצפון והדרום ישירות לתל אביב ולמרכז הארץ. כתוצאה מכך, הביקוש לדירות באזור הפריפריה הולך ועולה ועמו גדלים גם שכר הדירה ומחירי הדירות. אנשים רבים בוחרים לרכוש קרקע חקלאית במחירי רצפה, מתוך ההבנה שעם השנים ניתן יהיה להפוך אותה לקרקע לצורכי התיישבות ובשלב הזה היא תעלה הון תועפות.

קניית קרקע להשקעה – כיצד לעשות זאת נכון?

פניני נדל"ן קמים היום בכל רחבי הארץ, על קרקעות שבעבר שימשו לצורך גידולים חקלאיים, פרדסים או אפילו ביצות. היום ניתן לראות מגמה ברורה של הפשרת קרקעות, כלומר הפיכת הייעוד של קרקע חקלאית לקרקע המיועדת לבניה ומגורים. בשל גידול האוכלוסייה המאסיבי והמחסור החמור ביחידות דיור, קרקעות רבות עוברות הפשרה ומתחילים להיבנות עליהן פרויקטים שונים. אך על מנת להשקיע נכון ולרכוש קרקע אשר עומדת להיות מופשרת, חייבים להתייעץ עם חברה מקצועית המתעסקת בתחום על מנת להימנע מעוגמת נפש מיותרת.

לסיכום, קרקע להשקעה היא ללא ספק אחת ההשקעות החמות ביותר בשוק של היום. קרקעות חקלאיות רבות עוברות הפשרה, ובכך מעלות את ערכן במאות אחוזים. אך על מנת למצוא את הקרקע המשתלמת ביותר, מומלץ להיוועץ באיש מקצוע על מנת להבטיח לעצמכם את התועלת של ההשקעה.

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני