/
פורסם 05/03/19 20:00
עסקים

סקירת מובייל: מכשיר הדגל החדש LG G6

סקירת מובייל: מכשיר הדגל החדש LG G6 - קפיצת מדרגה, אך יש מקום לשיפור

עולם הטלפונים החכמים מתקדם בצעדי ענק ואפילו האנשים שחייבים שתמיד יהיה להם את המכשיר החדש והמתקדם ביותר מתקשים לעיתים לעמוד בקצב המסחרר. הטלפון הנייד כיום הוא למעשה החבר הקרוב ביותר שלנו, אנחנו נמצאים איתו בכל שעות היממה ואפילו שנייה לפני שאנחנו עוצמים את העיניים והולכים לישון בלילה הוא נמצא שם איתנו.

הימים שבהם הטלפון הנייד נועד לשיחות או שליחת הודעות בלבד חלפו מזמן מן העולם וכיום כמעט כל דבר ניתן לעשות עם הטלפון הנייד. שליחת תמונות וסרטונים, הגעה למקומות בעזרת תוכנות ניווט, הקלטה של שיחות, שירות של שעון מעורר, שיחות וידאו עם אנשים בקצה השני של העולם, משחקים אונליין בכל עת ועוד המון דברים ופעולות שהטלפון מאפשר לנו לעשות באמצעותו הפכו לשגרה של כולנו.

תמיד אפשר להתקדם יותר

לפעמים אנחנו מרגישים שלמרות שהטלפון מאוד התקדם אנחנו רוצים חידוש והטלפון הבא שלנו הוא lg g6 שמוכיח שלא משנה כמה הטכנולוגיה שופרה תמיד אפשר לסחוט את הלימון עוד טיפה. עם מסך גדול שמנוצל היטב עד השוליים, מצלמה דו צדדית לצילומים מושלמים בכל צורה ומגע נעים ויוקרתי אנחנו בהחלט יכולים לומר שמדובר באחד הטלפונים הטובים ביותר בעולם. העובדה שהטלפון עמיד בפני מים הופכת אותו למוגן ובטוח יותר ואם בעבר היינו נלחצים כאשר היינו לוקחים את הטלפון החכם איתנו לבריכה או לים אחרי שהיום אנחנו כבר יכולים להסיר מאיתנו את החשש הזה.

עיצוב מרהיב, חיי סוללה גבוהים ומצלמה משובחת- מי צריך יותר מזה?

אם נפרוס לחלקים את היתרונות של ה- LG G6 של סלקום על פני המתחרים נוכל להתחיל דווקא עם העיצוב שהוא אולי פרמטר פחות חשוב לרבים מאיתנו אבל שמסתכלים על המכשיר הפרמטר הזה הופך לבולט ביותר. העיצוב של המכשיר הוא פשוט מושלם, השוליים מנוצלים באופן מקסימאלי והתחושה כאשר מסתובבים איתו ברחוב היא כאילו אנחנו מינימום מנכ"לים של חברת ענק.

שינוי חשוב מאוד ביחס למכשירים הקודמים הוא שהסוללה כבר אינה נשלפת אלא היא חלק בלתי נפרד מהמכשיר מה שמאפשר למכשיר להיות עמיד בפני מים ואבק. בנוסף, הסוללה מחזיקה לאורך זמן רב יותר וניתן להטעין אותה עד הקצה בזמן מועט יותר, מה שמאפשר לנו להיות עם הטלפון יותר זמן ופחות זמן לחפש מטען. גם כאשר בוחנים את המצלמה אפשר לראות שמדובר במכשיר חזק במיוחד שכן המצלמה הפנימית והחיצונית מאפשרות לנו לצלם באיכות כמו של מצלמה מקצועית והכל כמובן בתוך המכשיר הנייד החכם שלכם. שאנחנו בוחרים טלפון חכם אנחנו מסתכלים על מגוון המרכיבים ולא בוחרים פרמטר אחד להסתמך עליו, כאשר זה מגיע ל-LG G6 אנחנו יכולים להיות בטוחים שבחרנו את הטלפון המושלם...עד כמובן המכשיר הבא שיגיע בעוד מספר חודשים.

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני