/
פורסם 06/03/19 07:00
עסקים

אריזה מעוצבת לשדרוג מתנה

אריזה מעוצבת לשדרוג מתנה – המתנה שלכם כבר נראית יותר טוב

מתנה ליום הולדת, ליום נישואים, לחתונה, לבר מצווה, לקידום בעבודה, לגיוס לצבא, לכבוד החג הקרוב או לכבוד כל מטרה או סיטואציה אחרת היא מתנה שאנחנו משקיעים בה המון מחשבה והרבה מאוד יצירתיות. לפעמים המתנה בלבד לא מספיקה כדי לגרום למקבל המתנה לשחרר לאוויר העולם 'וואו' גדול ואנחנו יכולים למצוא את עצמנו מעט מאוכזבים מכך.

אריזה מעוצבת יכולה להיות פתרון מצוין עבור מתנה שאתם רוצים לפאר ולהעצים עוד קצת, עבור מתנה שאתם לא בטוחים לגביה במאת האחוזים או עבור מתנה שאתם פשוט רוצים לשדרג. במקרים רבים, המתנה לבד לא תספיק כדי שאתם תרגישו בטוחים בעצמכם, במקרים רבים אריזה מעוצבת יכולה להשלים עבורכם את החלק בפאזל שהיה חסר ולגרום לכם להעניק את המתנה שאתם הרבה יותר בטוחים בעצמכם.

אריזות בעיצוב אישי – תתפרעו עם הדמיון שלכם

לא משנה אם המתנה שלכם גדולה או קטנה, צרה או רחבה, שבירה או חזקה- אם אתם רוצים גם לשדרג אותה וגם להוסיף לה את הטאץ' האישי שלכם אריזות בעיצוב אישי זה בדיוק מה שאתם צריכים. שאתם מעצבים בעצמכם את האריזה וכשאתם בוחרים בעצמכם את הסגנון של האריזה אתם לא סתם מוסיפים המון חן למתנה שבחרתם אלא אתם מעניקים למקבל המתנה את התחושה שהמתנה שלכם היא מכל הלב ושבהחלט השקעתם המון מחשבה בבחירה שלה. לא משנה אם המתנה שנמצאת בתוך האריזה היא שעון, בושם, חולצה, נעליים או בכלל שוקולד טעים, אם אתם בוחרים עיצוב אישי שלכם אתם מעלים את הערך שלה באופן מיידי.

עיצוב אריזות מקרטון – לא רק בשביל העיצוב

שאתם מעצבים אריזה לפי הטעם שלכם אתם כמובן מעניקים למתנה שלכם מראה ועיצוב אחר לגמרי אבל האריזה לא נועדה רק כדי לשפר או לשדרג את המתנה או המראה שלה אלא גם כדי להגן עליה. עיצוב אריזות קרטון הוא דרך בטוחה להבהיר מעל כל ספק שהמתנה היא מכם אבל היא גם דרך בטוחה ביותר לשמור על מתנה שתגיע למי שצריך שהיא שלמה וללא נזקים.

עיצוב אריזות מיוחדות מקרטון ימנעו מכל דבר שיכול לפגוע במתנה שלכם לעשות זאת וימנעו נזק במקרה על נפילה, חדירת מים במקרה של גשם, מעבר בטוח ויציב במידה ואתם נוסעים באוטו וכל סיטואציה שיכולה לאיים על המתנה שלכם תיעלם בשניות.

אנחנו יודעים שהשקעתם המון זמן בבחירת המתנה וסביר להניח שגם לא מעט מבחינה כלכלית, חבל מאוד שהמתנה תאבד מערכה בגלל שהיא אינה נשמרה כמו שצריך, הקרטונים והאריזות המעוצבות גם יעצימו מאוד את המתנה שלכם כבר מהמבט הראשון וגם ישמרו עליה מכל משמר. אנחנו בטוחים שמקבל המתנה הוא מישהו שמאוד קרוב אליכם, עכשיו אתם יכולים להיות בטוחים שהמתנה שרכשתם עבורו תשמח אותו ותעלה לו חיוך על הפרצוף כי אתם שמרתם על המתנה עד שהיא הגיעה אליו.

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני