/
פורסם 06/03/19 07:03
עסקים

טיפים למעבר דירה

טיפים למעבר דירה בגדרה – כל הדברים הגדולים והקטנים שאתם חייבים לדעת

מעבר דירה הוא אף פעם לא חוויה נעימה במיוחד אבל עצם הידיעה שאנחנו יודעים שבסוף יום המעבר אנו ניכנס לבית חדש כמובן ממתיקה את התחושה. זה לא שמעבר דירה חייב להיות סיוט שאנחנו לא יודעים איך להתמודד איתו אבל בהחלט אפשר לומר שאם היינו יכולים להימנע מהמעבר עצמו אבל עדיין לעבור כנראה שכולנו היינו בוחרים באופציה הזו. עם כל זה, אם נבצע תכנון מוקדם של המעבר ואם נפעל מתוך חשיבה מאורגנת ויצירתית נוכל לגרום ליום המעבר להיות מהיר ויעיל ולחסוך לעצמו גם הרבה זמן ובעיקר הרבה כאבי ראש מיותרים.

לבצע את ההובלה בשעות הנכונות

לכל עיר כמובן יש את האופי שלה וכאשר מדברים על גדרה אפשר בהחלט לומר שמדובר על אחת הערים המתפתחות ביותר בישראל וביום המעבר חשוב לקחת זאת בחשבון. העיר כבר יותר עמוסה ויותר צפופה ממה שהייתה בעבר ולכן מומלץ קודם כל לבצע את ההובלה בשעות שבהן העומס פחות ואפשר לנוע בקלות ללא פקקים בעיר. הובלות בגדרה אומנם לא נראות כמו הובלות בתל אביב או בירושלים אבל עדיין מומלץ להיערך בהתאם מבחינת השעות ולחסוך לעצמכם זמן יקר.

להתארגן מראש עם העבודה והילדים

בנוסף לשעות, רצוי מאוד גם להתארגן עם העבודה והילדים וזה אומר לדאוג מבעוד מועד לתעסוקה עבור הילדים בשעות המעבר וכמובן לבקש חופש של יום או יומיים מהעבודה. יש כאלו שלא ירגישו שדחוף להם להיות עם המובילים ביום המעבר אבל שאתם מזמינים חברות הובלות בגדרה מומלץ מאוד להיות עם המובילים וללוות אותם לאורך כל היום כדי לעקוב מקרוב על הנעשה. יום החופש שלכם יגרום לכם להיות מרוכזים אך ורק ביום המעבר ולמנוע סיטואציות בעייתיות כמו נזק לציוד יקר ערך או עבודה איטית של המובילים.

חפשו המלצות וחוות דעת מחברים ובני משפחה

אין המלצות יותר טובות ויותר מדויקות מאשר חברים קרובים או בני משפחה שעברו לא מזמן את ההובלה בעצמם לבית החדש ויכולים לספר לכם על זה. אם אתם מחפשים מובילים מומלצים בגדרה ועדיין לא מצאתם התייעצו ושאלו את האנשים שאתם פוגשים כל יום והם יוכלו להמליץ לכם על המובילים שעשו את העבודה עבורם. במצב כזה אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שאתם לוקחים לעבודה מובילים מקצועיים כי אתם מקבלים המלצה מאנשים שאתם סומכים עליכם מאוד.

בחרו מובילים שמכירים את גדרה

זה אולי נשמע חסר חשיבות אבל כדאי לכם מאוד לבחור מובילים שמכירים את האזור בצורה מושלמת ולתת עדיפות למובילים שעובדים בדרך קבע בעיר גדרה. לכל חברת הובלות יש רשימת אזורי שירות להובלה, אם חברת ההובלות שאתם רוצים לשכור מעסיקה מובילים שמכירים היטב את גדרה ואפילו גרים בעיר זו כנראה חברת ההובלות שאתם יכולים לסמוך עליה יתר מהאחרים.

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני