/
פורסם 26/05/19 21:19
קול התושבים

בליליוס סנטר בגדרה אוכלס ונפתח, לרווחת תושבי גדרה והאזור

בליליוס סנטר, המרכז המסחרי החדיש של גדרה והאזור, הוקם בצומת הרחובות הרצוג ובגין בגדרה, בלבה של שכונת גדרה הצעירה. המרכז משתרע על פני שטח של כ-2,000 מ"ר בשני מפלסים, ולו חנייה צמודה ומקורה של כ-2,500 מ"ר.

המרכז נבנה על ידי חברת גרנד האוז מקבוצת בליליוס, בהשקעה של כ-45 מליון שקלים. על תכנון המרכז הופקדו א. פריאון אדריכלים ומתכנני ערים, והוא מנוהל ומתוחזק בידי שובל גרופ.

במרכז, שמיד עם פתיחתו בחודש מרץ 2019 הפך מוקד משיכה לתושבי גדרה והאזור, ניתן למצוא מגוון בתי עסק ושירותים שתושבי גדרה והאזור ציפו להם זמן רב:

מרכול רחב ידיים מרשת הסל שלי, המציע שלל מוצרי מזון, וכן ירקנייה וקצבייה, והכל טרי, איכותי ובמחירים תחרותיים;

סניף של רשת הגלידה המפורסמת גולדה, מעוצב בעיצוב חדשני, המציע מבחר גלידות, יוגורט ומשקאות חמים וקרים, בכל שעות היום אל תוך הלילה;

סניף של רשת אותנטי, המציע מגוון רחב של מוצרי מזון, אפייה ותבלינים במשקל, קפה ומזון אורגני;

סניף של רשת אופק מחשבים, המוכרת היטב לתושבי גדרה והאזור, המעניקה שירות מקצועי למחשבים, לטלפונים סלולריים ולגיימרים;

קופת חולים כללית בחרה להקים לקהל לקוחותיה מרפאה חדשנית וידידותית ועם מיטב הציוד והמכשור, המציעה שירותי בריאות מגוונים לתושבי גדרה והאזור, מגיל ינקות ועד לבוגרים, שירותי רפואה וסיעוד, לצד בית מרקחת;

גם קופת חולים מכבי שכרה שטח להקמת מרפאה למבוטחיה בסמוך לקופת חולים כללית ובימים אלה מבצעת התאמות למרפאה בשטח אותו שכרה.

נותרו עוד שטחים בודדים, המיועדים לתחום הפנאי והבילוי, מזון או שירותים. מהנהלת המרכז נמסר, כי פניות רבות מגיעות מצד רשתות מזון ארציות, המחפשות זכיינים מקומיים שיפעילו במקום סניפים שלהן, והיא שוקלת כרגע פניות של אנשי עסקים מקומיים המבקשים ליהנות מהמיקום האסטרטגי של המרכז החדש.

המרכז המסחרי בליליוס סנטר הוא המשכו של פרויקט הדיור המוצלח של גרנד האוז באותו מיקום - פרויקט אחוזת גדרה, המשתרע על פני כ- 200 דונם, וכולל 650 יח״ד שכבר אוכלסו ופארק ירוק בהיקף של כ- 40 דונם במרכזו. הפרויקט שווק בהצלחה ללקוחות פרטיים ולאנשי צבא, ובו בנייה נמוכה ורוויה.

קבוצת בליליוס היא חברה בבעלות פרטית, שנוסדה בשנת 1964 על ידי עזרא בליליוס ז"ל, ולה מוניטין רב שנים, עוצמה פיננסית ויכולת ביצועית מרשימה. לקבוצה חברות בת בתחומי הרכב, התחבורה והנדל״ן, והיא בונה פרויקטים איכותיים בעיקר בערים ירושלים, תל-אביב וגדרה.

קרדיט צילום: בליליוס סנטר

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני