/
פורסם 17/06/19 11:55
קול התושבים

זכיין מאפיית שיבולת השרון,סניף גדרה, שחקן מכבי ת"א אלירן עטר, שכר שטח במרכז החדש

נחתם הסכם לפתיחת מאפיית שיבולת השרון בבליליוס סנטר בגדרה

זכיין סניף גדרה, שחקן מכבי ת"א אלירן עטר, שכר שטח במרכז החדש, שנפתח בלב גדרה הצעירה

הנהלת בליליוס סנטר גדרה מדווחת על הצטרפותה של מאפיית שיבולת השרון למרכז החדש, השוכן בלב "גדרה הצעירה" ונפתח לאחרונה.

שיבולת השרון היא רשת מובילה של מאפיות איכות, הפועלת בפריסה ארצית משנת 1989, ונמצאת בבעלות אמיר הרצברג, מתן ורד ואור ערוסי. אלירן עטר, שחקן מכבי תל אביב, הוא בעל הזכיון להפעלת הסניף של הרשת בגדרה.

רשת שיבולת השרון מתהדרת במאפים מגוונים באיכות גבוהה והקפדה על סטנדרטים מחמירים. לרשת סניפים בכל הארץ, בפריסה מגן יבנה ועד רעננה, והסניף שיפתח בבליליוס סנטר, בניהולו של יוסי אמר, הוא הסניף ה-26 של הרשת.

אמר אומר, שעבודות בנייה מתבצעות בימים אלה, וכי הסניף מתוכנן להפתח במחצית חודש יולי, ולהציע מגוון רחב של מוצרים, ביניהם לחמים, לחמניות, עוגות, עוגיות ומאפים מלוחים, לצד ארוחות קלות, ארוחות בוקר, טוסטים, סלטים בהרכבה עצמית ועוד.

מהנהלת בליליוס סנטר נמסר, כי עם חתימת ההסכם, אוכלסו 90% מהשטחים במרכז, וכי נותרו במרכז רק עוד 3 חנויות להשכרה, בשטח של כ-100 מ"ר.

לדברי מנהל הנכסים והפיתוח העסקי של קבוצת בליליוס, מלכי מנדלאיל, תוך כחודשיים עד שלושה נוכל לראות את המרכז שוקק חיים, עם פתיחתו הקרובה של סניף מכבי שירותי בריאות והשלמת העבודות של שאר החנויות במרכז – סופרמרקט הסל שלי, אותנטי, אופק מחשבים, קופת חולים כללית וגלידה גולדה.

ממחלקת השיווק של המרכז נמסר, כי הם נמצאים במו"מ עם מספר רשתות ארציות, בתחומי המזון, פנאי וטיפוח, המחפשות בימים אלה זכיינים מקומיים, שיתאימו לנהל עבורם את סניף גדרה.קרדיט צילום: קרדיט: בליליוס סנטר.

כניסה למערכת
זכור סיסמא
לא רשום עדיין?
הרשם כעת
אני מסכים לקבל מ”כל גדרה” דיוור אלקטרוני